Baymak Brötje Energy Kombi Arıza Kodları

Baymak Brötje Energy Kombi Arıza Kodları için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Arıza kodu alıyorsanız sizler için toparladığımız bu arıza kodları ile çözüm üretebilirsiniz. Kendi ekiplerimizce çözümlediğimiz bu arıza kodları ile çözüme bir adım daha yakınlaştınız. Belki gerçekten küçük bir tuş ile sorununuzu çözecekken ekstradan servis çağırma derdinden kurtulmuş olursunuz. Amacımız Baymak kombi servisi olarak müşterilerimize evlerinde ya da ofislerinde servis sağlamak değildir. Her daim onlara çözüm olabilmektir. Çalışmalarımıza bu yönde hız vermekten gayet mutluluk duymaktayız. Şimdi Baymak Brötje Energy kombi arıza kodları inceleyelim. Eğer açıklamalarını yaptığımız bu kodlar haricinde bir uyarı alıyorsanız mutlaka servis ekibimizi arayınız.

Baymak Arıza Kodları

Baymak Brötje Energy Kombi Arıza Kodları

Baymak Brötje Energy Kombi

Arıza Kodları ve bu kodların çözümlemesi ile ilgili bilgileri okuyup inceleyebilirsiniz. Çözümleyemeyeceğiniz problemler için mutlaka servisi çağırınız. Aksi takdirde daha fazla soruna yol açabilir hatta kombinizin fiyatından daha fazla bir maliyete çıkartabilir. Konuyla alakalı mutlaka servis ekibimizden bilgi alınız telefon aracılığıyla. Baymak Brötje Energy Kombi Arıza Kodları haricinde farklı bir arıza kodu alıyorsanız mutlaka baymak kombinize müdahale etmekten çekinmelisiniz. Bu daha farklı sonuçlar ortaya çıkartabilir. Amacımız sizlere Baymak Brötje Energy Kombi Arıza Kodları hakkında bilgilendirme yapmaktır. Lütfen takıldığınız konularda servis ekibimiz ile iletişime geçiniz.

A01 arıza kodu

A01 arıza kodubaşarısız ateşleme arızasıdır. Arızanın çözümü ise; Kombinize gaz geldiğinden mutlaka emin olunuz. Doğalgaz vanasını kontrol ediniz. Sizden habersiz vananın konumu ile oynamış olabilir. Eğer kombinize gaz geldiğinden eminseniz kombinizi resetleyiniz. Resetleme sonrasında A01 arızasını vermeye devam ediyorsa baymak kombiniz mutlaka servisimiz ile görüşmelisiniz.

Baymak E02 arıza

Baymak E02 arıza kodu kombinizin aşırı ısınmasından kaynaklanan bir arızadır. Arızanın çözümü ise; Baymak kombinizi resetleyiniz. 1-2 dakika cihazını kapalı tuttuktan sonra probleminiz gidecektir. Eğer bu işlemlerden sonra aynı arızayı almaya devam ediyorsanız servisimiz ile görüşmelisiniz.

Baymak E03 arıza kodu

Baymak E03 arıza kodu kombinizin hava basınç anahtarınızın arızalı olduğundan kaynaklanmaktadır. Arızanın çözümü için Baymak servisimizi aramalısınız. Parça değişimi gerektirebilir. Servis ile telefonda konuşurken arıza kodunu söylemeyi unutmayınız.

Baymak E04 arıza kodu

Baymak E04 arıza kodu Baymak Brötje Energy 240 Fi için mevcut değildir. Kombinizin modelini ya da markasına dikkat ediniz. Farklı bir model ise diğer Arıza Kodları sayfamızdan kombi modelinize uygun olanı inceleyebilirsiniz. Eğer eminseniz mutlaka servis ekibimizle irtibata geçiniz.

Baymak E05 arıza kodu

Baymak E05 arıza kodu kombinizin merkezi ısıtmasında arıza olduğunu göstermektedir. NTC sensor arızası arızasıdır. Arızanın çözümü için mutlaka servis çağırınız. Yedek parça gerektiren bir arızadır.

Baymak E06 arıza kodu

Baymak E06 arıza kodu kombinizin kullanım suyunun bulunduğu konumu denetleyen NTC sönsörünün arızalı oldğunu göstermektedir. Arızanın giderilmesi için mutlaka servis çağırınız. Yedek parça gerektiren bir arızadır.

Baymak E07 arıza kodu

Baymak E07 arıza kodu Baymak Brötje Energy 240 fi için mevcut değidlir. Baymak kombinizin modelini ya da markasına dikkat ediniz. Farklı bir model ise diğer Arıza Kodları sayfamızdan kombi modelinize uygun olanı inceleyebilirsiniz. Eğer eminseniz mutlaka servis ekibimizle irtibata geçiniz.

Baymak E07 arıza kodu

Baymak E07 arıza kodu kombinizde bulunan elektronik kartın arızalandığını gösteren arıza kodudur. Kartınız tamir olabiliyorsa tamir ettirmeniz öneririz. 2. El bile alıp kullanabilirsiniz bu parçayı. Son ihtimal olarak kartınızın sıfırını alın.

Baymak E09 arıza kodu

Baymak E09 arıza kodu kombinizde gaz valfinin arızalı olduğunu göstermektedir. Bu arıza parça değişimi gerektirdiği için kombiniz için herhangi bir işlem gerçekleştirmeyiniz. Servis ekibimize arıza kodunu mutlaka bildiriniz telefonla. Servise gelen ekibimiz arıza için tedarikli gelerek probleminizi hızlı bir şekilde çözümleyecektir.

Baymak E10 arıza kodu

Baymak E10 arıza kodu düşük su basıncının olduğunu gösterir kombinizde. Bu tarz arızalarınızda Baymak kombinizi su basıncını tekrar ayarlamanız yeterlidir. Bunun için su basıncınızı 1,5 Bar olarak ayarlayınız. Eğer bu işlemi yaptıktan sonra arızanız tekrar aynı arıza kodunu veriyor ise su basıncı ile ilgili bir parçanın arızalı olduğunu düşünebiliriz. Bunun için servisimizi arayıp arıza kodunu bildirmeniz yeterlidir.

Baymak E11 arıza kodu

Baymak E11 arıza kodu bu model Baymak Brötje Energy Kombi Arıza Kodları arasında bulunmamaktadır. Eğer kombinizin modeli ve arıza kodundan emin iseniz, kombinizi kapatıp servisi aramanızda fayda vardır. Çünkü yapacağınız yanlış teşhis daha fazla maddi hasarlara yol açabilir.

Baymak E12 arıza kodu

Baymak E12 arıza kodu, kullanmış oldğunuz Baymak kombinizin ana kartının arızalı olduğunu göstermektedir. Problemin giderilmesi için servisi arayıp arıza kodunu bildirmeniz yeterlidir.

Baymak E13 arıza kodu

Baymak E13 arıza kodu kombinizin kartının kendini korumaya alması ya da kilitlenmesi sonucu ortaya çıkar. Çözümü gayet kolaydır. Kombinizi kapatıp tekrar açmanız yeterlidir. Problem çözülecektir. Eğer E13 arızası almaya devam ediyor ise kartınızla ilgili bir problem nedeni ile servisi aramanızı tavsiye ederiz.

Baymak E21 arıza kodu

Baymak E21 arıza kodu E12 gibi kart arızası kodudur. Bunun çözümü için servisi aramanız yeterlidir. Mutlaka servise arıza kodunu bildirmeyi unutmayın servis ekibi çağırmadan.

Baymak E23 arıza kodu

Baymak E23 arıza kodu kombinizin hava basıncında anahtar arızası olduğunu göstermektedir. Bu problemin giderimi ile ilgili mutlaka servisimiz ile irtibat kurunuz.

Baymak E25 arıza kodu

Baymak E25 arıza kodu baymak kombinizin kartının işlevlerinden bir tanesini yerine getiremediği için oluşan arıza tipidir. E21 ve E12 arıza kodları gibi düşünebilirsiniz. Çözüm için teknik personelimiz ile irtibata geçiniz.

Baymak E32 arıza kodu

Baymak E32 arıza kodu dış hava sensörlünün görevini yerine getiremediği için oluşan arızadır. Arızanın giderilmesi için servis ekibimizi aramız servis kaydı bırakmanız yeterlidir.

Baymak E59 arıza kodu

Baymak E59 arıza kodu kombinizin gaz valfinin arızalanması sonucu ortaya çıkmaktadır. Tamiri olmadığı için gaz valfinin değişmesi gerekmektedir. Servis ekibimize bu arıza kodu hakkında bilgi veriniz.

Baymak E96 arıza kodu

Baymak E96 arıza kodu kombinize gelen elektrik akımının az olmasından kaynaklanan bir arıza kodudur. Kombinize gelen voltajın düşük olduğu için bu arıazayı alırsınız. Bunun çözümü için mutlaka baymak kombi servisi ile irtibat kurunuz.