Kombi Servisi 4 yorum

 Doğalgaz Faturanızı Düşürün

Doğalgaz

Kombi servisi

Doğalgaz faturanızı düşürün. Evde rahatlıkla uygulayabilirsiniz bu yöntemleri. Zaman ve paranız cebinizde kalsın. Size sadece sıcak bir gün geçirmek kalsın. Bildiğiniz gibi doğalgaz azalan kaynaklar ve son dönemde gelen dolgun zamlar doğalgazın değerine değer kattı. Artık  eskisinden daha da kıymetli hale geldi. Gün geçtikçe artan faturaları yüzünden en ucuz ve temiz ısınma alternatiflerinden doğalgaz kombilerinde de tasarruf çok önemli bir kavram haline geldi. Faturanızı cep yakmayacak hale getirmek için alabileceğiniz bir kaç tedbir var. Bu tedbirler ile doğalgaz faturanızda gözle görülür bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Şimdi bunlara bir gözden geçirelim.

Yoğuşmalı Kombi Kullanın!

Yoğuşmalı kombiler dışarıya atılan suyun buharını ısıtma işleminde kullanabilen kombilerdir. Kısaca yoğuşmalı kombiler, sahip oldukları teknloloji yardımıyla düzgüsel kombiler için atıktan ibaret olan gaz halindeki su buğuını sıvı hale dönüştürerek kendine fazladan ve masrafsız bir ısı kaynağı yaratmış olur. Yoğuşmalı kombileri tercih edin, hem doğalgaz faturanıza bununla birlikte doğaya bir iyilik yapmış olun. Evinizin ve iş yerinizin şartlarına en uygun yoğuşmalı kombiyi  sitemizdeki (www.kombi-hizmeti.com) makaleleri okuyarak  ile kolayca bulabilirsiniz.

Isı Yalıtımı

Isı yalıtımı olmayan bir evde kapılardan, pencerelerden ve duvarlardan kaynaklanan ısı kaybının %50 seviyesine çıkabileceğini biliyor muydunuz? Isı yalıtımınızın olmaması demek  faturanıza yansıyan miktarın bir kısmını dışarıdaki havayı ısıtmak için harcıyorsunuz anlama gelir. Isı yalıtımını kazançlı bir yatırım olarak düşünün. Bir seferlik yapacağınız yatırım yıllar süresince doğalgaz faturanıza yansıyarak cebinizi rahatlatacak.

Kombinizin Yıllık Bakımınızı Yaptırarak Doğalgaz Faturanızı Düşürün

Kombinizin ve peteklerinin bakımını düzenli yaptırmak kombinizin ve kombi peteklerinizin ömrünü uzatır. Sorunsuz çalışan bir ısıtma sistemi verimli ısınma anlama gelir. Verimli ısınarak kombi ısıtma sisteminizin (kombinizin) tüm kapasitesinden yararlanmış olursunuz. Böylece gerektiği kadar ısıtmayan kombiler veya bakımsızlıktan ısı kaybına neden olan kombi sistemleriyle faturanıza ekstra yük bindirmemiş olmuş olursunuz.

Kombi-hizmeti.com’u tercih ederek kombinizin ömrünü uzatabilir ve faturanızdaki fazla yükten kurtulabilirsiniz. Kombi bakımı ver kombi servisleri ile ilgili tüm kaynak bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz. Kafanıza takılan ve sormak istediğiniz tüm sorular için bizlerle irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Sıcak günler dileriz kombi-hizmeti.com ailesi olarak.

— 4 Comments —

 1. Peteklerin bazı bölümleri ısırmıyor. Su değişimi ve hava alımı yaptım fakat devam ediyor. Bu sorun için yıllık petek bakımı mı gerekli ?

  • Merhabalar Kadir Bey;
   Peteklerinin bazı bölümleri derken aynı kombi peteğinden bahsediyorsak kesinlikle bakım ve temizlik çalışmalarının yapılması gerektiğini bize işaret etmektedir. Bu çalışmayı ister siz sitemizdeki makaleler ile uygulayabilir ya da profesyonel bir ekiple bu sorunu çözebilirsiniz.
   aynı şekilde kombi peteklerin bazı bölümleri ile oda daki diğer petekler için söylüyoriseniz boru bağlantılarında bir kaçak olduğundan söz edebilirim. Bu konuda mutlaka ama mutlaka bir kombi servisini çağırmanızdır. Eğer binanız daha yeni bir bina ise mutlaka daha önce kombi tesisatını yapmış olan firma ile irtibat halinde olmanızı öneririm.
   Kafanıza takılan bir soru olur ise bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir