Kombi Servisi 6 yorum

187 Doğalgaz Acil Hattı

187 Doğalgaz Acil Telefon Hattı. Lütfen acil müdahaleler için kullanınız. Aksi taktirde acil müdahale ihtiyacı olan diğer çağrıların önüne geçmiş olursunuz. 187 Doğalgaz acil ihbar hattı doğalgaz abonelerinin problemlerini 7/24 hizmet veren özel ve ücretsiz bir servisdir. Problemlerinizi vakit kaybetmeden iletmeniz önem teşkil etmektedir.

Bu ekip 32 şebekeden; 3 onarım ve bakım şefiliği ve 3 acil kazı şefliği ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Ekibin tamamı tecrübeli personellerden oluşmaktadır. Çağrı merkezine gelen; doğalgaz problemleri bu ekiplerce arızalı gidermektedir. Çalışma olarak çağrı merkezine gelen çağrılar AS400 sistemi üzerinde çalışan bir çağrı kayıt sistemi yardımı ile sağlanmaktadır. Yapılan tüm çağrı görüşmeleri kayıt altına alınmaktadır. Gelen çağrıda abonenin tesisat numarası, adı soyadı ve ihbarın yapılan adresi gibi bilgiler alınarak problemin tam yeri tesbit edilmekte ve 187 doğalgaz acil ekiplerine PDA cihazlarına aynı anda bildirilir. Ekiplerin yönlendirilmesi ile birlikte hızlı bir şekilde problemli noktaya müdahalede bulunurlar.

Doğalgaz Acil Telefonu

Doğalgaz Acil Telefonu

İhbar Verilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  1. Adınız soyadınızı ve telefon numaranızı sizle tekrar irtibat kurulması için bildirmekten kaçınmayınız.
  2. Aradığınız problemli yer için adresi gerekirse tarif yöntemi ile bildiriniz. Anlaşılması kolay olması gelen ekibin daha kısa bir sürede müdahale etmesini sağlayacaktır.
  3. Konu ile ilgili aradığınızda detaylı bilgi vermeniz problemin boyutunu ortaya çıkaracağı için önem teşkil etmektedir.
  4. Acil müdahale ekibi geldiğinde mutlaka kendileri ile irtibat halinde olunuz.
Dikkat:

Oluşabilecek doğalgaz kaçaklarına karşı daha kolay hissedilebilmesi için çürük sarımsak kokusunu çağrıştıran bir koku maddesiyle kokulandırılmıştır.
Bu şekilde bir koku hissedildiğinde vatandaşların paniğe kapılmayıp derhal 187 Doğalgaz Acil Hattını aramaları  gerekir. Ekipler gelene kadar ev içinde doğalgaz kullanılmasını engelleyecek şekilde tüm vanaların kapatılması, pencerelerin açılması, güvenlik açısından alınması gereken ilk önlemlerdir. En kısa zamanda eve ulaşacak olan ekiplerimiz lüzumlu müdahaleyi yaparak problemi çok seri bir halde çözeceklerdir. Bu müdahaleler sizin ve çevrenizde bulunan diğer kişilerin can ve mal kayıpların önüne geçmek içindir. Doğalgaz şakaya gelmez bir yakıt türüdür.

Kombi hizmeti ailesi olarak sizlere yararlı bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

— 6 Comments —

    • Teşekkür ederiz Baymak Kombi Servisi olarak; Elimizden geldiğince kombi ile ilgili yararlı bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

    • Teşekkür ederiz Soner Bey. Kombi servisi olarak sizlere daha iyi hizmet vermek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir